Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuzní fórum

28. 3. 2014

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

naše poděkování

(Pavel VFR, 27. 9. 2018 8:23)

"PavlaVFR"

**********************************
// Rád bych chtěl tímto poděkovat Vám všem za darovaný poukaz na víkendový pobyt do Lázní Libverda. Měli jsem sebou i malého Matýska.
V sobotu jsem byly celý den v Liberci v Aqua-parku. Moc jsme si to užili a bylo to moc fajn. Naše poděkování patří Vám všem, kdo se finančně podílel na našem pobytu v Lázních Libverda. Ještě jednou moc díky Vám všem. Tak ahoj, zdravíme Vás všechny. Pavel a Maruš ... VFR - Stranná. //

Akce 70 Stranná

(B - G Tanvald, 24. 6. 2018 9:19)

Zdravíme. Akce u Pavla VFR se nám líbila a půjde-li to chtěl bych zaslat společné foto. Kontakt buď přes Pavla nebo prosím zaslat na: ekosoft@tfnet.cz děkuji. Stále platí (i po vystřízlivění) nabídka v Jizerských horách. Komunikovat lze i na našich stránkách. www.stejnar.cz

kolama dolů, zdraví tanvalďáci.

Re: Akce 70 Stranná

(Coffý, 24. 6. 2018 19:05)

Zdravíme Tanvalďáky.
Akce u PavlaVFR se povedla a bylo to příjemné posezení. Vaší nabídku (před i po vystřízlivění) bereme na vědomí. A v budoucnu jistě něco společného naplánujeme.

Přejeme klid a suché silnice.
Coffý .... F-M-K

Zahajovačka Kadaň

(Kajtyn, 21. 4. 2018 22:07)

Dnešní moto-akce v Kadani - SUPER. Strašně moc lidí, motorek, počasí nemělo chyb, atmosféra skvělá. Kluci z F-M-K mají velký palec nahoru - fakt paráda.