Jdi na obsah Jdi na menu
 


* o nás *

 

Co rozhodně nejsme
 
1. Nejsme motorkářský klub. 
 
 2. Nejsme nikde registrovaní.
 
3. Nejsme v ničem a někomu zavázáni.
 
4. Neupřednostňujeme žádnou značku, typ, ani výrobce motorek.
 
  
Co rozhodně jsme
 
Jsme kadaňský moto-spolek, ale především parta kamarádů a přátel. A naším koníčkem jsou motorky všeobecně a vše co se točí okolo nich. 
 Jsme hlavně a především  FAN-dové do motorek. A tyto webové stránky, které vznikly počátkem roku 2010 se věnují nám všem, kdo má stejnou slabost, spojenou s vášní k motorkám a všemu, co se točí kolem nich a je hlavně prostě jejich F A N - dou. 
 
Společně pořádáme a jezdíme na různé moto-vyjížďky, motosrazy, motoakce, výstavy a v malé míře pořádáme i menší soukromé oslavy narozenin našich členů, manželek, přítelkyň, kamarádů a kamarádek. Našich vyjížděk se s pochopitelných důvodů může zůčastnit i tzv. nečlen a to i se svou spolujezdkyní, ale pouze za předpokladu, že tzv. nečlen bude dodržovat veškerá s tím spojená pravidla co se týče  jízdy v koloně. Nebude ohrožovat sebe, nás a další účastníky silničního provozu.
 
Jsme parta motorkářů a náš moto-spolek tvoří členové z Kadaně, Klášterce n. Ohří, Chomutova, Jirkova, Žatce, Prahy a dalšího blízkého okolí Kadaně.
 
Ve svém volném čase pořádáme různé vyjížďky na svých motorkách a to především po České republice, ale i do zahraničí - především do Německa, Rakouska, Slovenska. 
  
A ve "Sport clubu Kadaň" se scházíme při různých společných a uvedených akcích, nebo jen tak k posezení v pěkném prostředí místní hospůdky.  Prostě vše, co k tomu patří tj: pěkné počasí, pivko, jídlo a hlavně dobrá nálada.