Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZAHAJOVAČKA 2018

21. DUBEN 2018

Každoroční zahájení nové moto-sezóny v Kadani.

pořádá kadaňský moto-spolek

1.-logo-2018.jpg

ve spolupráci s MěÚ Kadaň , KZK Kadaň , reklamní a grafické studio Blig, s.r.o.

TV Focus

tv-focus.jpg

mediální partner kadaňské moto-akce 

logo_jvpress_bezpozadi_2000x914.png

security-camera-icon_88jqto01.png webová online kamera security-camera-icon_88jqto01.png

 

  POZVÁNKA  NA  KADAŇSKOU  MOTO-AKCI  

Do královského města Kadaň a na jeho Mírové náměstí srdečně zveme všechny mopedisty, motorkáře, tříkolkáře, čtyřkolkáře, bez rozdílu věku, značky a kubatury svého stroje a to na každoroční zahájení nové moto-sezóny. Tato naše každoroční moto-akce na které bude opět zajištěna repro-muzika, občerstvení je opět spojená s žehnáním a svěcením od kadaňského pana faráře

Otce Josefa Čermáka.

 

celou moto-acki bude moderovat a provázet - Petr "Píďan" Stehlík

pidan--12-.jpeg

plakat.jpg

program.jpg

< plakát >        < program >

Celá moto-akce probíhající na území města Kadaň (tj. Mírové náměstí + přilehlé ulice) bude probíhat za asistence PČR Kadaň , Městské policie Kadaň a bude monitorována městským kamerovým systémem. Všechny návštěvníky a účastníky moto-akce proto tímto  žádáme, aby se chovali bezproblémově, slušně a tak, aby nevznikla žádná škoda či újma jak jim, tak i domácím kadaňským občanům.      PŘEDEM VŠEM ÚČASTNÍKŮM DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.  

 Jako každým rokem bude opět uzavřené celé Mírové náměstí v Kadani pro jakoukoliv automobilovou dopravu s vyjímkou vozidel IZS ČR, MP Kadaň. 

  dopr.znacka-ip22.jpg

 

info  a  rozhodnutí  k  pořádání  moto-akce

ROZHODNUTÍ

Odbor dopravy Městského úřadu Kadaň, jako silniční správní úřad příslušný ve věcech místních komunikací a veřejně přístupných účelových komunikací, ve smyslu §40 odst. 5 písm.b) zákona č.13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů ve správním řízení přezkoumal žádost o zvláštní užívání místní komunikace a rozhodl tak, že organizátorům moto-akce

P O V O L U J E

úplnou uzavírku Mírového náměstí v Kadani dne 21. 4. 2018 od 08:00 do 15:00 hod.

Povolení je vyvěšeno na Městské úřední desce pod  Č.j.: ODPK-3235 / 2018 / Slu.

 

Již teď přejeme všem účastníkům moto-akce, kteří do královského města Kadaň přijedou hlavně pevné zdraví, štěstí, suché silnice a ať se ze svých cest vždy ve zdraví a v pořádku vrátí zpět domů. 

v  roce  2017